Key Highlights
- Lightweight philosophy
- Perfect manual transmission
- Updated infotainment
Performance
| Horsepower | 0 hp |
| Torque | 0 Nm |
| 0-100 km/h | 0 s |
| Top Speed | 0 km/h |
| Drivetrain | RWD |
Dimensions & Practicality
| Weight | 1060 kg |
| Length x Width x Height | 3914 x 1735 x 1234 mm |
| Wheelbase | 2309 mm |
| Cargo Volume | 130 L |
| Seating | 2 Passengers |
