Key Highlights
- Updated 2025 headlights
- 530hp from S58 I6
- xDrive traction
Performance
| Horsepower | 0 hp |
| Torque | 0 Nm |
| 0-100 km/h | 0 s |
| Top Speed | 0 km/h |
| Drivetrain | AWD |
Dimensions & Practicality
| Weight | 1780 kg |
| Length x Width x Height | 4794 x 1903 x 1433 mm |
| Wheelbase | 2857 mm |
| Cargo Volume | 480 L |
| Seating | 5 Passengers |
